Віруси розгризли мізки українців

10:46
В головах українців, в інформаційному просторі України з'явилась маса хибних думок які нашій країні заважають адекванто вести війну і протистояти зрадництву.
А саме йдеться про такі твердження:
1. Той хто критикує стару-нову політичну еліту (яку тепер очолює Порошенко) - ворог країни і "агент Кремля".
Зрадницька влада на усіх рівнях хоче затвердити принцип: критикувати під час війни неможна (тобто не заважайте нам розкрадати і займатись черговою хвилею приватизації)
2. Нам нібито!!! не перемогти Путіна тому що в нього ресурси і потенціал армії більший ніж у нас.
Особливо гидко це слухати від всякого роду "експертів" і знавців, які таким чином просто хочуть звернути на себе увагу, нерозбираючись у цьому.
Москальська армія це великий дутий міф, який поширбвався через численні ЗМІ з допомогою Кремля...і все для того щоб ви повірили в ефимерну велич безтолкового кремлівського війська. Згадайте поразку Московії від фінів, вихід військ з Афганістану, дві війни в Чечні а також наш славнозвісний донецький аеропорт який ті нездари хотіли захопити більше 200-т днів. Ось вона недолуга велич Москви!
3.Для перемоги над Московією нам потрібно американське озброєння і війська НАТО (або ж миротворці ООН)
У нас в країні достатньо ресурсів, робочих кадрів, техніки на складах (щоб її відновити) щоб достатньо ефективно боронити свою землю...та й не тільки оборонятись але й наступати! Згадайте події в "АТО" минулої весни перед виборами!
Світ набагато швидше зважиться надати нам летальну зброю коли буде впевнений що вона потрапить в надійні руки переможців, а не миротворців -дегенератів які підписують Мінськ-1, Мінськ-2...
4.Нібито головнішою сферою і веденні "гібридної" війни є інформаційний простір.
Брехня панове. Якщо ми постійно заганятимемо свої війська в котли створюючи для ДНР і ЛНР усі умови для знищення нашого війська, Москві набагато легше буде створювати гарно оформлену картинку для дискретитації нашої країни. А ось коли ми почнемо наступати і визволятимемо місто за містом, тоді правду приховати буде неможливо.
5. Народний бунт (протест) з метою зміни влади яка допомагає агресору буде чудовим подарунком ворогуючій стороні. Тільки цього Кремль і чекає.
Хочу внести деяку ясність в дану ситуацію. Відсутність постійного тиску на олігархічну владу, протестів, бунтів зараз однозначно тільки шкодить українському суспільству, бо дає загасити творчий запал який люди сповна відчули борючись з режимом Януковича на Майдані минулого року.
Усі ток-шоу, гарно оформлені випуски новин і оптимістично-безглузді шпальти газет що створюються під замовлення нового режиму жида Порошенка хочуть погасити у ваших душах запал до боротьби, відстоювання своїх прав. Бездарне ведення псевдовійни, зрада і підкуп...усе це робиться з метою показати вам (вигідну для олігархів) недоцільність протистояння бандитам при владі.
Теперішній режим надзвичайно сильно боїться повторити долю попередників, ось через це і розброює добровольців, саджає молодих хлопців-патріотів в тюрми, скуповує за безцінь підприємства щоб мати ресурс утримати вас від можливого поновлення Революції.
Уявіть собі як почуваються військові сидячи в окопах, перебуваючи під обстрілами, прощаючись з загиблими побратимами, якщо через телефон і інтернет дізнаються що у нас черговий "мир" а Гради стріляють, нові жертви в лавах ЗСУ а важке озброєння відводиться!?
Cолдат тільки своєю міжністю і патріотизмом протистоїть ворогові (бо нормального забезпечення в армії немає - все роблять волонтери) а українцям в тилу начхати на долю свого захисника, вони навіть вберегти його від смерті вийшовши на вулиці своїх міст не можуть...
Христове Воскресіння скоро та й наступ москалів теж на ті дні готується. Маю надію що з приходом свято в думках українців воскресне дух борців за свою Батьківщину і небайдужі люди не будуть перекладати свої зобов'язання на плечі зрадників-олігархів.

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »