Голова СБУ: Перед законом усі рівні

20:51
Попри численні скептичні висловлювання з приводу прозорого розслідування «мукачівських подій», які, начебто, проводяться виключно з метою заборони «Правого сектору», завдяки адекватній реакції СБУ бачимо сьогодні абсолютно протилежну картину, повідомляє "Український ФРОНТ".
Слідчі дії, як виявилося, проводяться стосовно усіх учасників інциденту. У справі уже допитано низку місцевих високопосадовців, прізвища яких фігурують у повідомленнях ЗМІ, проведено обшуки «по обидві сторони конфлікту». Отже, керівництво спецслужби дотримується обіцяної суспільству лінії щодо неупередженості розслідування.
Як заявив напередодні Голова СБУ В.Грицак, - «Вирішувати проблему необхідно з урахуванням позиції всіх сторін. Ніхто не збирається "зачищати" патріотів». Підтвердженням позиції керівництва СБУ та Глави держави щодо прозорого розслідування резонансних подій в Мукачеві є оприлюднена 14 липня п.р. прес-службою СБУ інформація про те, що спецслужбою «під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях осіб, з якими виник конфлікт у "Правого сектора" виявлено та вилучено вогнепальну, нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові патрони, дальномір, пристрій нічного бачення, холодну і травматичну зброю та багато іншого». Зауважте, - «у помешканнях осіб, з якими виник конфлікт у "Правого сектора"». Керівник прес-служби СБУ  О.Гітлянська також розповіла, що протягом трьох днів було проведено більше 40 обшуків, при чому 27 з них було проведено 13 липня.
Також увагу журналістів було акцентовано на тому, що триває спецопераація по роззброєнню членів «ПС», які переховуються у лісі поблизу Мукачева. Наголошується, що мова не йде про фізичне знищення, мова йде саме про «роззброєння», тобто спецоперація носить зважений переговорний характер, метою чого є збереження людських життів, незалежно від сторони конфлікту. Як наголосив В.Грицак, - «Необхідно не допустити подальше кровопролиття, не допустити жертв. Це найважливіше». Прикладом цього може слугувати інформація про надання вичерпної медичної допомоги пораненим в ході перестрілки членам «ПС», яких було затримано напередодні.
Однозначно можна констатувати той факт, що спецоперація по локалізації загроз мирному населенню Закарпаття з боку конфліктуючих сторін проводиться на високому професійному рівні, із застосуванням усіх наявних в СБУ засобів, координацію якої здійснює особисто В.Грицак та Антитерористичний центр при СБУ. Враховуючи багаторічний досвід керівника спецслужби у проведенні аналогічних спеціальних операцій, можна прогнозувати, що усе завершиться без кровопролиття і людських жертв.  Саме цей головний принцип було закладено при плануванні операції та її проведенні. Очікуємо, що найближчим часом винні у збройному інциденті  будуть встановлені і, незалежно від сторони конфлікту, покарані за законом, рівним для усіх.

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »