Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування...

18:59
Одного разу "головний сайт Кіровоградщини" "весь Кіровоград" повідомив супер-новину про переміщення паркану на тротуарі по вулиці Шевченка. Той паркан на той час років п'ятнадцять огороджував пустку на розі вулиць Шевченка та Чорновола. Така пустка у Кіровограді, навіть у центрі міста не поодиноке явище.
Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування... Одного разу "головний сайт Кіровоградщини" "весь Кіровоград" повідомив супер-новину про переміщення паркану на тротуарі по вулиці Шевченка. Той паркан на той час років п'ятнадцять огороджував пустку на розі вулиць Шевченка та Чорновола. Така пустка у Кіровограді, навіть у центрі міста не поодиноке явище. Крім пусток на особливу увагу у центрі столиці області заслуговують занедбані у ямах і вибоїнах не лише дороги, але і тротуари. Один з таких тротуарів, що виламує людям ноги, є по вулиці Преображенській поруч з готелем "Київ". Без сумніву, що цей шматок землі належить місту, або переданий комусь у оренду.
І от 6 квітня саме на цьому шматку тротуару з газоном в місті сталося чергове збурення. Працівники водоканалу на прохання, як виявилося орендаря землі розпочали роботи по очистці та перенесенню водопровідної труби. Але навіть купа дурнів може розуміти, що за правилами техніки безпеки те місце де щось копають треба огородити. Та ті хто підняв ґвалт і скандали навколо зведення того паркану якось не врахували цю обставину... А галасу було на цілий день. Майже невстановлені "активісти" залучили до скандалу представників ЗМІ, депутатів міської ради, якихось "тітушок" під виглядом "учасників АТО", представників водоканалу та орендаря і навіть новенького заступника міського голови пана Грабенка. Поява останнього якась знакова! Невже тому хто залишився за відсутнього у місті міського голову більше немає чим зайнятися, як бігати на встановлення парканів?
А що зробили ЗМІ? Підняли ґвалт і дуже зраділи, коли під тиском "ті тушок та активістів" орендарі земельної ділянки прибрали паркан, а водоканалів ці поїхали до з'ясування обставин. Сайт "Гречка" зі знанням справи повідомив, що орендарем земельної ділянки є ПП "Балтімор". А потім змовницьки повідомило, що те ПП є... банкрутом та хто за ким стоїть. І тут швиденько оголосило навіть прізвища тих осіб, яких сайт під чиєсь замовлення років шість "ганьбить" за "всі можливі та неможливі провинності". Тут і хотілося спитати деяких журналістів: "А як це може бути, що банкрути будуть чи щось упорядковують?"
Паркан прибрано, ями та вибоїни на тротуарі залишилися недоторканими, всі щось з'ясовують що і до чого, а мешканці міста і далі мають змогу калічитись на тому відрізку тротуару. Як тут декларації влади про впорядкування міста співвідносять з "наїздами на тих хто береться щось впорядковувати. Заступник міського голови вольовим криком все зупинив, навіть не показавши жодного папірця про якісь заборони. А чи можливо у місті, де все заборонене тихо встановлюється лише в нічній темряві, серед біла дня робити щось без дозволів? Навряд чи!!!

Василь Чорний, "ФМ"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »