Саакашвілі не втримався і розпатякав про стосунки з Трампом і його оточенням

04:01
Український та грузинський політик і колишній керівник Одеської області Міхеїл Саакашвілі розвіяв міфи про те, що його не пустили на інавгурацію президента США Дональда Трампа і наголосив на дружніх стосунках з новим главою Білого дому, стверджує оглядач сайту "Znaj.ua" Олександр Майер.
Про це він розповів в інтерв'ю одному з українських мас-медія.
Зокрема, Міхеїл Ніколозович зазначив, що не знає ні кого з політиків за межами Америки, які б спілкувалися так часто з Трампом, як він. Це, за його словами, змусило сильно переживати Київ і Москву.
"Мало кого він хвалив так, як мене хвалив. Тому потрібен був цей фейк, що мене нібито не пустили на інавгурацію. Мене пустили, звичайно. Люди, які були зі мною на інавгурації, дуже здивувалися, коли на двох пропускних пунктах у нас навіть не перевірили запрошення, а один з охоронців висловив мені свою думку за моїми останніми телевізійними виступам в Америці ", - розповів колишній губернатор.
Саакашвілі наголосив, що його запрошували відомі американські телеканали - СNN, NBC і Fox news. Він додав, що єдина людина з цього регіону, думка якого запитують про події в Америці.
Саакашвілі сказав, що йому вдалося переговорити і представниками оточення президента США. Він пояснив, що у відносинах з такою людиною, як Трамп, завжди відігравати важливу роль особистісний фактор.
"Він дуже непересічна людина, дуже непередбачуваний. Я завжди говорив, що його занадто недооцінюють. Ця людина завжди був упевнений, що стане президентом США", - підкреслив Саакашвілі.
Нагадаємо, портал "Znaj.ua" повідомляв, постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що Росія готує провокацію на Донбасі. Кремль може повторити сценарій, який реалізували в Грузії в 2008 році.

"ФМ"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »