Поліція викрила схрон вогнепальної зброї вдома в прихильника Тимошенко

13:37
Уікенд на Сумщині не обійшовся без скандалу, повідомляє видання "Єврорепортер". Так, 18 лютого п.р. в Сумській області правоохоронцями проведено санкціонований обшук за місцем проживання у помічника колишнього голови Сумської обласної ради. На переконання правоохоронців, радник ветерана АТО і депутата облради Семена Салатенка з ВО "Батьківщина", відомого за позивним "Депутат", виявився причетний до незаконного обігу зрої та засобів ураження. 
За результатами обшуку, виявлено та вилучено автомат «Калашникова» (на фото, ймовірно, АК-74), гранату «Ф-1» та велику кількість набоїв різного калібру. При цьому правоохоронцями не відзначається, що саме вилучено у результаті обшуку - армійській автомат, чи його "прослаблена", мисливська версія, також відома під назвою "Сайга-МК" із необернено заблокованим на заводі режимом ведення автоматичного вогню, а також неможливістю вести вогонь при складеному прикладі (саме, як на тому ж фото).  
Але у будь-якому випадку, зберігання такої вогнепальної зброї без відповідної акредитації у дозвільній системі, підготовчих курсів та наявності спеціального сейфу суворо забороняється і вважається кримінально карним злочином.
Тому, в даний час Головним управлінням Національної поліції в Сумській області вирішується питання щодо порушення кримінального провадження за ч.1 ст.263 КК України ("незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами"). 
Правоохоронцями вживаються невідкладні заходи, спрямовані на експертну оцінку вилучених засобів ураження, встановлення джерела походження зброї та боєприпасів.
Постає закономірне питання, навіщо пересічному громадянину із активною громадською позицією, який є радником депутата облради, що демонстративно прагне порядності й законності, вимагаючи її від своїх виборців, знадобився такий переконливий арсенал нелегальної зброї?
І це напередодні проведення масових заходів із вшанування пам’яті героїв Небесної сотні?!
Чи може це Семен Павлович, повернувшись з АТО, де перебував у складі підрозділу забезпечення (госпчастина) полку патрульної служби поліції "Дніпро-1", як-то нерідко буває, "закрутився" із виборами до місцевих рад 2015 р., а потім виконуючи обов'язки голови Сумської обласної ради депутатів 2016 р., та й "забувся" здати й віддав на зберігання помічникові, чи "прихопив" для товариша на добру згадку про Донбас?
От тільки знову постає риторичне питання: а навіщо ж отим політикам та їх прислужникам справжня вогнепальна зброя? Це ж як треба боятися простих людей та відповідальності, щоб свідомо йти на кримінальний злочин, аби приспати свою совість? 

"Флуктуація думки"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »