Донька Трампа "шпигує" на користь Росії

20:28
Як з'ясувала оглядяч видання "Znaj.ua" Оксана Ханас, донька президента Сполучених Штатів Америки Іванка Трамп просуває російський мобільний додаток SkyGuru. Його особливість в тому, що він банально відстежує місцезнаходження людей.
Відповідна публікація з'явилася у мікроблозі Twitter на сторінці SkyGuru, де згадується ім'я "першої доньки США" та її батька.
Як передає портал ВuzzFeed, автори програми SkyGuru запевняють, що вона лише допомагає побороти аерофобію та попереджає пасажирів про турбулентність, відстежуючи їх переліт. Проте дрібний шрифт на сторінці завантаження програми показує, що додаток контролює місцезнаходження людини навіть після польоту. При цьому він не обов'язково має бути включений.
Розробники кажуть, ця функція не особливо відрізняється від інших додатків, що працюють з GPS, таких як Google Maps або Uber, і що користувачі можуть відключити функцію.
Алекс Герваш, засновник SkyGuru, переконує: компанія не зберігає жодних даних про користувачів.
Платна версія програми вийшла на друге місце в категорії платних додатків магазину App Store, а безкоштовна очолила топ касових додатків, піднявшись на перше місце.
Користувачі неоднозначно відреагували на рекламу додатку використання імені Іванки Трамп. Вони не розуміють, як на фоні напружених стосунків США та Росії вона наважилася завантажити програму, що робить її відкритою для російських спецслужб.
TAKTIK Labs, яка є автором цього додатку, свого часу створила також KidRadar, що дозволяє батькам контролювати своїх дітей руху, і MoscowSecrets, який є своєрідним туристичним путівником по Москві.
Як писав інформаційний портал "Znaj.ua", Іванка Трамп покинула сімейний бізнес, аби допомагати батькові-президенту.

"ФМ"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »