Громадськість дала відсіч сепарам-автономістам на Буковині

22:34
Газета "Час" опублікувала коментар Петра Кобевка з приводу ситуації зі спробою дестабілізації Буковини з використанням гострих питань етнічних меншин та автономістських настроїв, пише видання "Новини Малорусі" з посиланням на місцеві Інтернет-медія.
"За кілька годин після цього він (Хавич. - ред.) написав з погрозою всім, що все-таки проведе захід у Чернівцях і створить ГО на захист прав національних меншин. Не відкладатиме у довгу шухляду своїх погроз. Ще до Пасхи у Чернівецькій області здійснить задуману і проплачену з Кремля провокаційну акцію.
Аби захиститися, цей федераліст видає себе за журналіста-аналітика ТОВ «Медіа Група Україна». Це є серйозний медіа-холдинг, куди входять телеканал «Україна», молодіжний канал «НЛО TV», «Футбол 1», «Футбол 2», «Донбас», «34 канал», «Сігма» та багато інших телевізійних, радіо, друкованих та Інтернет-медіа. «Медіа Група Україна» ставить перед своїми працівниками високі вимоги дотримання медійних стандартів, керується законами і етичними принципами, здоровим глуздом. І має велику відповідальність перед суспільством.
Невже діяльність Хавича входить у рамки заявлених стандартів цієї фірми? Чи, може, там не знають, чим насправді займається федераліст Олег Хавич у вільні від медіа години?
І насамкінець, хто в «Медіа Група Україна» є складовою фінансово-промислової групи «Систем Кепітел Менеджемент», власником якої є Ринат Ахметов?
То що ж виходить: Ахметов продукує та фінансує федералістів України, які співпрацюють з помічником Путіна Сурковим?! Чи, може, Ахметов нічого не знав досі про це?
Тож нехай тепер знає. І разом з Хавичем несе відповідальність за спробу «розшатування» Буковини".

"ФМ"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »